„Wisienka na torcie” a wakacyjne zniżki

Nie cieszą mnie już rabaty na oferty turystyczne nawet te do 70%. Nie żebym nie zwracała uwagi na ceny, ale turystyka w sieci jest ich pełna. Przestają więc działać, nie kuszą, zaśmiecają moją skrzynkę mailową, zawsze mogę znaleźć jeszcze lepszą, jeszcze atrakcyjniejszą promocję. Kusi mnie zachęta innego rodzaju – ciekawe pomysły spędzania czasu, upominki dodawane od serca i regionalne smaki, które mogę zabrać do domu. Jednym słowem przedkładam kreatywność i zaangażowanie właścicieli miejsc wypoczynkowych nad epatowanie ciągłą promocją cenową.

Jest jeszcze jeden aspekt tego cenowego szaleństwa – stać na nie tylko duże hotele i ośrodki. Ja jednak wolę te małe, klimatyczne, gdzie często właściciel odciska swoje piętno na charakterze moich wakacji. I doda często „wisienkę na torcie” do moich dobrych wspomnień z urlopu.

Oto parę urokliwych „wisienek-upominków” dla użytkowników portalu Concept Travel – więcej niż nocleg i Slow Poland – kuszą i rozsmakowują w wyjątkowym wypoczynku. Bo ciekawe miejsca tworzą tylko ciekawi ludzie!

 

Wiejska Zagroda Podlasie

Wisienka Wiejska Zagroda Podlasie

Wśród lasów i łąk, na obrzeżach Puszczy Białowieskiej kryje się niezwykły dom wakacyjny – wiejski i designerski zarazem. To idealne miejsce na wyjazd w stylu slow, a w lipcu będzie można się oddać błogiemu lenistwu i relaksowi podczas ziołowej kąpieli na łące… Taki prezent nie ominie tych, którzy zarezerwują pobyt za pośrednictwem Concept Travel. To “wisienka na torcie” dla Was od Właścicieli Zagrody.

 

Gościniec pod Zielonym Jajem

Wisienka Gosciniec pod Zielonym Jajem

Oderwij się od wielkomiejskiego zgiełku i zaszyj w ekologicznym gospodarstwie na Pogórzu Izerskim. Zamieszkaj w 200-letnim domu szachulcowym, ze ścianami z piaskowca i gliny. Rozsmakuj się w tutejszej kuchni, odwiedź słynne zabytki Dolnego Śląska. Powołując się przy rezerwacji na Concept Travel otrzymasz kosz owoców do pokoju, a przy pobycie powyżej 3 dni butelkę wina do kolacji.

 

Carski Trakt

Wisienka Carski Trakt

Tam, gdzie spotykają się dwie malownicze rzeki – Biebrza i Narew odnajdziecie swojskie klimaty, prostotę w obejściu i święty spokój. Agroturystyka Carski Trakt to miejsce z ciepłą, rodzinną atmosferą, serwujące zapomniane smaki dzieciństwa. Rezerwując pobyt za pośrednictwem Concept Travel wrócicie do domu z prezentem od Gospodarzy – domowymi przetworami.

 

Koko Ryku Dom Wakacyjny

Wisienka Koko Ryku

To miejsce, które daje wrażenie końca cywilizacji, tu zapomina się o reszcie świata, wystarczy się rozejrzeć wokoło i totalnie wypocząć. Dom w prostym wiejskim stylu z nutą elegancji stworzyły dwie siostry z artystycznym zacięciem i doświadczeniem. Taki jest też prezent dla tych, którzy rezerwując pobyt zapytają o ceramiczny upominek z logotypem Koko Ryku.

 

SIRVIS Apartamenty

Wisienka Sirvis Apartamenty

Ten klimatyczny, komfortowy pensjonat otaczają magiczne krajobrazy i piękna, dziewicza przyroda Suwalszczyzny. Znajdziesz tu strefę ciszy, przejrzyste wody jeziora, prywatną plażę z pomostem, sprzęt pływający oraz „ruską banię”. A na hasło Concept Travel podane przy rezerwacji otrzymasz buteleczkę domowej nalewki!

 

Hotel SPA Srebrny Dzwon

Wisienka Srebrny Dzwon

Odetchnij od zatłoczonych nadmorskich plaż i naciesz się spokojem Zalewu Wiślanego. Skosztuj wyśmienitej kuchni i przepędź stres i zmęczenie w jednym z najlepszych SPA. A na hasło Concept Travel podane przy rezerwacji otrzymasz niecodzienny upominek – przejażdżkę bryczką po malowniczych zakątkach Kadyn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *