Wielkanocny Festiwal Food & Design

 

W centrum Warszawy, na placu między biurowcami Atrium Plaza i Atrium Centrum (vis a vis Hali Mirowskiej), przy al. Jana Pawła II 27, powstało nowe miejsce na handlowej mapie stolicy. Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych przez 15 dni, od 20 marca do 3 kwietnia kolorowa hala targowa gromadzi wystawców w dwóch strefach:

 

FOOD, w której swoje wyroby prezentują producenci domowych przetworów, serów, wędlin, pieczywa, soków, nalewek, potraw własnej, certyfikowanej produkcji, produktów EKO i BIO, ekologicznych win, kawy, herbaty, czekolady i naturalnych kosmetyków, a także produktów ekologicznych hodowli i upraw.

Food & Design Festival

Food & Design_Festival

 

 

 

 

 

 

 

 

DESIGN, zarezerwowanej dla projektantów mody, artystów rękodzielników produkujących biżuterię, wielkanocne ozdoby i domowy design.

W ciągu dwóch tygodni trwania festiwalu w weekendy, w godzinach południowych, na miejscu będą odbywały się ogólnodostępne i bepłatne wydarzenia: warsztaty z projektowania, szycia i ozdabiania różnymi technikami, pokazy live-cooking, degustacje, poszukiwanie klasycznych i nowych smaków.

P1030852

P1030856

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest to pierwsze wydarzenie w cyklu Food & Design na placu pod Atrium Plaza. W tym miejscu planowane są cykliczne instalacje promujące lokalnych i regionalnych wytwórców naturalnych, zdrowych produktów spożywczych, kosmetyków, rękodzieła artystycznego i mody.

Hala zaprasza Warszawiaków na przedświąteczne zakupy codziennie w godzinach od 10:00 – 19:00. Wstęp na teren Festiwalu jest bezpłatny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *