Slow Prezenty w Slow Weekend!

Czas pomyśleć o świątecznych prezentach! Takich z sensem, którym przyświeca konkretny dobry cel. Na dodatek w niebanalnym miejscu i z produktami i markami, które zaskoczą obdarowywanych. Spraw sobie przyjemność odkrywania i kupowania nietuzinkowych rzeczy w ciekawych okolicznościach i posmakuj przedświątecznych smakołyków. Zrób to 12 i 13 grudnia w Soho Factory w Warszawie. Odbędzie się tam największe wydarzenie skupiające w jednym miejscu polskich projektantów, twórców oraz producentów Slow. Na miejscu swoje produkty zaprezentuje 300 wyselekcjonowanych wystawców.

Świąteczne Prezenty – odczarowujemy to hasło tworząc wydarzenie, na którym można w jednym miejscu kupić podarunek dla mamy, babci i dziewczyny – mówi Magdalena Buczak, Kierownik Projektu. Propagujemy zakupy u polskich twórców tworząc targi, na których absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjdź do nas, wesprzyj potrzebujących, skorzystaj z usług partnerów i zrób sobie prezent na święta.

Slow Weekend to wydarzenie, na którym nawet najbardziej wybredni wybiorą świąteczne prezenty dla siebie i bliskich. Targi zostaną podzielone na następujące strefy sprzedażowe:

Slow Fashion z wyselekcjonowanymi projektantami mody

Slow Fashion

Kids z produktami dla najmłodszych

oraz Design z akcesoriami do domu.Slow Fashion MIA Home Passion slow weekend

Nowości w tym roku to Winyl Market oraz księgarnia Moda Na Czytanie. Slow Fashion Wondemarket polska marka plannery slow weekend

Na targach nie zabraknie również strefy Body z naturalnymi kosmetykami i usługami. Na miejscu bezpłatnie będzie można skorzystać z masażu tajskiego (ThaiSun), usług golibrody, zabiegów kosmetyczki czy analizy włosów (Shake Your Head).Slow Fashion Clochee polska marka naturalnych kosmetyków slow weekend

Slow Weekend nie może się bez odbyć bez dobrego jedzenia. Dlatego na miejscu na gości czeka sekcja Slow Food z producentami lokalnej żywności i lokalami gastronomicznymi organizowana przez Slow Market oraz Fundacje Kooperatywa Grochowska.

Jak co roku odbędzie się też zimowy zlot food trucków. Nie zabraknie też grzanego wina i innych rozgrzewających napoi od nowo powstałego baru Kwadratowa.

 

Dla głodnych… przygód czeka escape room szyfrowany przez Team Exit – będzie można sprawdzić swoje umiejętności rozwiązywania zagadek pod presją czasu.

Ostatnie z atrakcji to bawialnia dla dzieci z wieloma zabawami dla najmłodszych przygotowywana przez Mysie Harce oraz strefa Chill z napojami i miejscem do odpoczynku.

Wisienka na torcie to Strefa Dla Dorosłych z sex shopem oraz warsztatami Instytutu Pozytywnej Seksualności. Dodatkowo partnerzy strategiczni targów zapraszają na Dni Otwarte osiedla Wars usytuowanego na terenie Soho Factory.

Co roku Slow Weekend angażuje się w działalność dobroczynną współpracując z fundacjami pomagającymi najbardziej potrzebującym. Tej zimy organizatorzy nawiązali współpracę z SOS Wioski Dziecięce, która przekaże zebrane na evencie prezenty dla dzieci z domów dziecka. Slow Weekend pomagamy SOS Wioski Dziecięce Many Mornings

Wsparcie otrzymają również zwierzęta dzięki kolaboracji z fundacją PSYgarnij – nie kupuj przygarnij. Podczas targów odbędzie się sprzedaż ubrań zaprojektowanych specjalnie dla akcji Modna Pomoc oraz zbiórka karmy oraz polarowych koców i pledów, które zostaną przekazane do schronisk i azyli.

Slow Fashion winyl market

Po targach Slow Fashion organizatorzy kontynuują współpracę z Shoplo, tworząc dedykowaną platformę z wystawcami Slow Weekendu. Dzięki temu osoby, które nie dokonają zakupów na targach będą mogły zrobić to przez internet. To jednocześnie okazja dla osób z innych miast, które nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu.

Lista wystawców:

Slow Weekend lista wystawców 

Slow Weekend: 12 – 13 grudnia 2015, Soho Factory, ul. Mińska 25, Warszawa-Praga,

godziny otwarcia: 11.00 – 19.00.

Wejście bezpłatne. Możliwość wstępu ze zwierzętami. Możliwość swobodnego poruszania się po imprezie przez osoby niepełnosprawne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *