Piknik Krakowski – pomysłowe weekendy w mieście

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Po przerwie na Światowe Dni Młodzieży, w pięknych parkach Krakowa zagości ponownie Piknik Krakowski, oddając te zielone przestrzenie na kolejne dwa miesiące – sierpień i wrzesień – mieszkańcom miasta.

W każdą sobotę w Parku Bednarskiego i w każdą niedzielę w Parku Krakowskim, od godz. 10 do 16, będzie można wesoło spędzić czas rozmawiając, jedząc i oddając się aktywności fizycznej. Poszukujący dobrego jedzenia zaopatrzą swoje koszyki i lodówki w dobre jedzenie, ci bez śniadania najedzą się do syta, spragnieni wiedzy kulinarnej będą mogli wziąć udział w warsztatach i pokazach kulinarnych. Nie zabraknie też zabaw i zajęć dla dzieci, a dla seniorów zajęć tai-chi i jogi.

Piknik Krakowski Park Krakowski

Piknik Krakowski to nowa inicjatywa kulinarna i sportowa, która sięga do tradycji krakowskich majówek, kiedy to całymi rodzinami krakowianie udawali się na odpoczynek na łonie natury. Wyposażeni w kosze pełne wiktuałów, zaopatrzeni w przyrządy do uprawiania sportów, jako cel obierali Lasek Wolski, Skały Panieńskie lub nieco dalsze Bielany. Nie inaczej jest dziś. Słowo piknik kojarzy nam się niezwykle sympatycznie – z leniuchowaniem, przyjaciółmi, dobrym jedzeniem i, niekoniecznie wyczynowymi sportami. Postanowiłyśmy mieszkańcom Krakowa umilić czas wakacji w mieście, a zieleń miejską uatrakcyjnić choćby w weekendy.

Piknik Krakowski Park Bednarskiego

Na pikniku, jak w barze mlecznym, można spotkać dawno niewidzianego sąsiada, koleżankę z liceum i profesora ze studiów, a przy stole lub na kocu usiąść z rodziną i przyjaciółmi dzieląc się kupionymi pysznościami. Budujmy razem więzi lokalne! A oprócz jedzenia, leżakowania, leniuchowania podczas każdego pikniku nauka Nordic Walking – jeśli masz kije to weź je ze sobą, sprawdzimy czy mas poprawną technikę!

Piknik Krakowski atrakcje dla dzieci

Piknik Krakowski:

Sierpień-Wrzesień, soboty – Park Bednarskiego, godz. 10-16
Sierpień-Wrzesień, niedziele – Park Krakowski, godz. 10-16

Szczegółowy program kolejnych pikników – Krakowski Piknik

Piknik Krakowski

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *