Oryginalny pomysł na promocję Małopolski

Małopolska w niekonwencjonalny sposób zaprasza do siebie na zimę. Na ekranie przy stacji metra Centrum w Warszawie, przez trzy dni (17-19 października), warszawiacy i odwiedzający stolicę będą mogli oglądać transmisję na żywo ze specjalnego studia na Rynku Głównym w Krakowie.

Dzięki wywiadom prowadzonym w Koralowym Studio ze znanymi postaciami świata telewizji, rozrywki, przedstawicielami małopolskich atrakcji turystycznych, a także rozmowom z turystami, goszczącymi w tych dniach w Małopolsce oraz z mieszkańcami, widzowie w stolicy będą mogli poznać rekomendacje dotyczące najciekawszych form spędzenia wolnego czasu i zimowe atrakcje regionu. Będą przy tym nie tylko biernymi widzami niemal telewizyjnego przekazu, lecz zyskają możliwość porozmawiania z gośćmi obecnymi w stolicy Małopolski.

Małopolska zimą to nie tylko narty. Możliwości jest naprawdę wiele: każdy może przejechać się góralskimi saniami w tradycyjnym kuligu, posmakować specjałów regionalnej kuchni czy zrelaksować się w basenie termalnym – zachwala marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa. – Narciarzy zapraszamy na mniej uczęszczane stoki i ośrodki, zwłaszcza, że w ostatnich latach dzięki unijnemu wsparciu większość z nich mocno inwestowała w rozwój i obecnie oferują one naprawdę europejski poziom – rekomenduje marszałek Sowa.

Pewnie jednak największym zaskoczeniem okaże się sama sceneria studia. Wszystkie elementy akcji zaaranżowane będą w koralowej stylistyce: w Krakowie Koralowe Studio z koralowymi meblami oraz Koralowy Ekran w Warszawie. Tego rodzaju scenografia nie jest jednak przypadkowa. Koral Małopolski jest bowiem wykorzystywanym od kilku lat symbolem turystycznej marki regionu. Atrybut ten ma swoje korzenie w tradycyjnym, kobiecym stroju ludowym, a dziś symbolizuje całe bogactwo i różnorodność oferty województwa.

Transmisje na Koralowym Ekranie przy stacji metra CENTRUM w Warszawie (Rondo Dmowskiego, od strony Pałacu Kultury) będzie można obejrzeć od piątku do niedzieli (17-19 października) w godzinach 10:00 – 18:00. Dodatkowo wydarzenie będzie transmitowane w internecie (pod adresem www.estacja.tv), dzięki czemu zaproszenie na zimę do Małopolski będzie mogło trafić nie tylko do mieszkańców i przybywających do stolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *