NowaJa, czyli jak odnaleźć swój styl

Wyobraź sobie, że jesteś swoją własną ikoną stylu. Moda przychodzi i odchodzi, a ty ciągle znasz swoje preferencje, wiesz co do ciebie pasuje i ciągle jesteś sobą. – mówi Basia uśmiechając się ciepło. Patrzę na nią z niedowierzaniem i… na zamglone jezioro za przeszkloną ścianą z rozkoszą. Siedzimy w miękkich fotelach w jej Vitalnym Domku na Mazurach, w tle sączy się cicha muzyka, w kominku buzuje ogień.

Umiejętność poruszania się w gąszczu stylów i kreowanie własnych koncepcji, to ponoć „wyższa szkoła jazdy” w modzie, więc zrobimy to wspólnie. Pamiętaj jednak, że praca nad wizerunkiem, może wywołać drobne zamieszanie w twoim życiu i możesz być odtąd inaczej postrzegana. To nie strój bowiem będzie się od teraz rzucał w oczy, lecz Ty i Twoja Osobowość. – ciągnie Basia. Boże – myślę sobieczy nie o to właśnie mi chodzi? Pozostać sobą, ale nie wbrew modzie? Być modną, lecz nie wbrew sobie?

NowaJa Vitalny Domek

Bronię się trochę, ale podejmuję wyzwanie… Weekend z Basią płynie powolnie, rzeczy się dzieją… Zaczynam rozumieć na czym polega moja naturalna uroda, co chcę powiedzieć o sobie poprzez swój ubiór. Razem z dziewczynami z Damosfery – portalu kobiet z energią, z którymi przyjechałam, harmonijnie wchodzimy w relaksacyjną atmosferę kreowaną przez Basię, chłoniemy energię unoszącą się w Vitalnym Domku. Piękna przyroda za oknem, piękne kobiety w środku. Niepostrzeżenie coraz bardziej się otwieramy „bawiąc się” w wycinanki i kolaże z magazynów dla kobiet, „układanki” kolorystyczne, wypełnianie intrygujących ankiet. Odkrywamy tajniki dobrego stylu, doboru najwłaściwszej dla siebie garderoby. Rozpoznajemy nasze typy urody, własną paletę kolorystyczną i uczymy się jaki makijaż sprawi, że będziemy wyglądać młodziej, radośniej i po prostu lepiej. Dla oderwania się „od siebie” spacerujemy, uprawiamy babskie pogaduchy, rozkoszujemy się lekkim, zdrowym, dopasowanym do pory roku jedzeniem wprost z prowadzonych przez Basię warsztatów „Żywej Kuchni”. Po prostu świetnie się tu czujemy.warsztaty wizerunku NowaJa Vitalny Domekwarsztaty wizerunku NowaJa Vitalny Domek (2)Damosfera i Concept Travel w Vitalny Domek

Basię Malinowską, która w poszukiwaniu harmonii życia porzuciła stolicę na rzecz Mazur i zaczęła realizować swoje marzenia, jako Coach Wizerunku, poznałam ponad rok temu w zaprzyjaźnionym ośrodku wypoczynkowym Jabłoń Lake Resort w Piszu. Kontakt nawiązałyśmy błyskawicznie, godziny całe minęły nam na rozmowach nad jeziorem: o życiu, o odnajdywaniu i akceptacji siebie, o samodoskonaleniu i na zwykłej przyjacielskiej rozmowie. Żadnych barier, jakbyśmy się znały od lat. Wtedy też okazało się, że już wkrótce może być nam po drodze również w kwestiach zawodowych. Basia kończyła właśnie urządzanie klimatycznego domku na wynajem w Ruskiej Wsi pod Mrągowem, ja prace nad portalem poświęconym wyjątkowym miejscom na wypoczynek w Polsce. Concept Travel i Vitalny Domek pasowały do siebie jak ulał. Na dodatek Basia planowała prowadzić w nim kameralne warsztaty dla kobiet, które pragną poświęcić trochę czasu tylko sobie. Obie wiedziałyśmy, że to bardzo ciekawe uzupełnienie oferty wypoczynkowej. Ja, po odbyciu warsztatów u Basi wiem, że lepszego miejsca na „poszukiwanie i odkrywanie siebie na nowo” nie znajdziecie!

NowaJa Vitalny Domek 2

Czym są więc dokładnie autorskie Warsztaty Kreacji Wizerunku „NowaJa”? Oddajmy znowu głos Basi Malinowskiej.

Na warsztatach doświadczysz Analizy Kolorystycznej, która jest punktem wyjścia do stworzenia idealnej pod względem kolorystycznym garderoby, fryzury i makijażu. To podstawa naszej stylizacji, mającej ogromny wpływ na samopoczucie i postrzeganie siebie. Owocem prawidłowo przeprowadzonej analizy, będzie umiejętne postrzeganie przez ciebie kolorów i upewnienie się, z jakim odcieniem barw najbardziej harmonizujesz, ciepłym czy zimnym.

Odkryty przez ciebie Kod Kolorystyczny:

– pozwoli ci ostatecznie skrócić czas zakupów
– przestaniesz ulegać „dobrym radom”
– wprowadzi cię na drogę „im mniej tym lepiej”
– stworzysz szafę kolorystycznie współpracujących ze sobą ubrań
– nauczy cię jak przystosować „stary” do nowego wizerunku

– wreszcie nieodwracalnie upewni cię, jakie kolory dodają ci zawsze uroku i świeżości.

analiza kolorystyczna - warsztaty wizerunku NowaJa

Gdzieś w głębi zapewne przypuszczasz, że wygląd to jeden z kluczy do twojego dobrego samopoczucia, do swobody w kontaktach towarzyskich, a często do sukcesu życiowego. Czasami rozmawiasz o tym z przyjaciółką, oglądasz kobiece pisma, programy telewizyjne, a mimo to często czujesz się po prostu „przebrana”, jakby w nie swojej skórze. Jeśli więc chcesz się dowiedzieć o co w tym wszystkim chodzi, czym charakteryzują się kobiety z tak zwaną „klasą”, jaki jest twój indywidualny styl, to kolejnym etapem będzie jego odkrycie! Wiem jak Cię poprowadzić. I być może z naszego spotkania wyniknie dużo więcej, niż się spodziewasz – możesz bowiem odkryć zupełnie nową siebie. A może będzie to jedynie uporządkowanie twojego wizerunku czy szafy…

Na pewno jednak po raz pierwszy w życiu dowiesz się, z jakim stylem przyszłaś na świat i co ta wiedza może spowodować:

– pewność siebie, ponieważ dowiesz się co Cię „ubiera”

– dowód dobrego smaku, inteligencji i odwagi, ponieważ będziesz miała tylko swój styl

– rozpoznawalność, bo stworzysz stylem swoje logo, wizytówkę

– jakość, dzięki czemu zyskasz wdzięk i elegancję

– nieomylność zakupów (oszczędność czasu i pieniędzy)

– poczucie spójności i harmonii

– autentyczną metamorfozę – szansę na pokazanie siebie prawdziwej.

Vitalny Domek warsztaty wizażu

Kropką nad “i” będzie pozyskana przez ciebie umiejętność makijażu, czyli niewiarygodnie prostej sztuki podkreślania atutów urody i kamuflowania jej „niedostatków”. Makijaż będzie dobrany tylko do Ciebie – twojej urody, kolorystyki i twojego niepowtarzalnego stylu. Już zawsze będziesz wiedziała, jak kilkoma ruchami dodać sobie pewności i klasy w swoim profesjonalnym wyglądzie oraz przed „wielkim wyjściem”. Dzięki tej nowej wiedzy zyskasz spokój i nieomylność oraz pewność w kupowaniu nowych ubrań, kosmetyków i dodatków.

Szczegóły warsztatów NowaJa znajdziesz na stronach:

Concept Travel i Vitalny Domek.

 

Warsztaty Uzdrawiania Relacji prowadzone w Vitalnym Domku:

warsztaty uzdrawiania relacjiW Vitalnym Domku organizujemy wraz z zaprzyjaźnionymi psycholożkami i trenerkami warsztaty “Uzdrawiania relacji” dla kobiet, które zagubiły gdzieś kontakt ze sobą, bliskimi i światem, a chciałaby żyć szczęśliwiej i pełniej. W trakcie warsztatów poznasz inspirujące techniki pracy z ciałem, rozpoznasz swoje potrzeby i możliwości, spędzisz czas w przemiłej atmosferze i gronie cudownych kobiet. Polecamy wszystkim poszukującym…

Co możesz zyskać?

Uzdrowienie relacji ze sobą, swoim ciałem, czy tych męsko/damskich; uwolnienie napięć; wzmocnienie poczucia własnej wartości; spokój i harmonię.

 

Warsztaty Dietetyczno-Kulinarne „Żywa Kuchnia” prowadzone w Vitalnym Domku:

warsztaty dietetyczno-kulinarneChcesz się dowiedzieć jak zdrowo jeść zgodnie z porami roku, jakie pokarmy nas rozgrzewają/chłodzą i co powinnyśmy zrobić, żeby nasze ciało zaczęło wreszcie z nami współpracować/zdrowieć? A może marzysz o poznaniu przepisów na szybkie i bardzo proste/zdrowe gotowanie? W takim razie postaram się, aby te kameralne, kulinarne warsztaty, zaspokoiły twoje żywieniowe potrzeby.

Zapraszam Cię z Przyjaciółkami na weekend do mojego Vitalnego Domku – Basia Malinowska

Nie wiem jak Wy, ale ja dojrzałam do poświęcania trochę czasu na moją „NowąJa”.

 

Basia Malinowska Coach WizerunkuBasia Malinowska, Pedagożka i Coach Wizerunku

Przez 25 lat byłam związana z branżą kosmetyki naturalnej, której do dzisiaj jestem ogromną fanką. Większość tego czasu spędziłam prowadząc własne gabinety kosmetyczne, w których leczyłam skórę, ale też często naszą kobiecą duszę.

Moją pasją od zawsze, było również organizowanie kobiecych spotkań i warsztatów samodoskonalenia. 3 lata temu obrałam ścieżkę zawodową związaną już tylko ze szkoleniami oraz prowadzeniem i organizowaniem warsztatów dla kobiet.

Najważniejszym na tej drodze było ukończenie Pedagogiki Resocjalizacyjnej, Kursu Dietetycznego I, II i III stopnia, Kursu Analizy Kolorystycznej u Heleny Mellbin oraz stworzenie przeze mnie autorskiej Metody Odnajdywania Stylu opartej o osobiste doświadczenia, obserwacje oraz pasję psychologiczną „NowaJa”.

Teraz w swojej pracy staram się połączyć wszystkie techniki, które poznałam, tak aby jak najlepiej służyły kobietom, z którymi pracuję wspierając je w samodoskonaleniu.

Motto mojego działania:

„Masz w sobie wszystko co potrzeba, by skutecznie działać, ale czasem nie wiesz, jak z tego skorzystać. Zawsze dokonujesz najlepszych dostępnych ci wyborów, jednak nie zawsze zdajesz sobie z tego sprawę. Potrzebne ci wsparcie, nowa perspektywa”.

Maciej Bennewicz

 

Vitalny Domek Ruska Wieś k. Mrągowa

 

Vitalny Domek na Mazurach

Możesz tu przyjechać na wakacje z rodziną lub znajomymi po relaks i witalność. Możesz też wyruszyć na spotkanie „ze sobą”, biorąc udział w warsztatach samodoskonalenia. Zawsze będzie Ci tu towarzyszyło czyste mazurskie powietrze podczas spacerów po lesie, leniuchowania w ogrodzie lub kąpieli w jezierze. Vitalny Domek to harmonia energii i wewnętrznego spokoju, preferowanych przez jego właścicieli. Nie dziwi więc, że miejsce to w naturalny sposób przyjęło nazwę Vitalny Domek.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *