Na-kawe.net – portal, który oderwie Cię od komputera

Macie ochotę na rowerową wycieczkę, biegi albo po prostu na kawę poza domem w fajnym towarzystwie, a Wasi znajomi albo nie mają czasu, albo im się nie chce, albo ciągle przesuwają terminy? Jeżeli tak, to mamy rozwiązanie. Odkryłyśmy w sieci serwis na-kawe.net, który umożliwia poznanie nowych osób z Waszej okolicy o podobnych zainteresowaniach. I – co naszym zdaniem najcenniejsze – nie chodzi tu o wirtualne znajomości i spędzanie długich godzin przed ekranem komputera, ale o wspólne poznawanie ciekawych miejsc i rozwijanie swoich pasji w realu.

Serwis na-kawe.net zachęca swoich użytkowników do wykorzystywania czasu wolnego w sposób jak najbardziej aktywny. W przeciwieństwie do innych portali społecznościowych nie namawia do przesiadywania przed komputerem, tylko pozwala na faktyczne poznawanie ludzi i umawianie się z nimi. Łączy osoby o podobnych pasjach i zainteresowaniach. W ciągu roku istnienia portalu powstało ponad 450 grup miejskich i tematycznych, które zrzeszają ponad 14 tys. użytkowników z całej Polski chętnych do wypadów w góry, na biegi, na rower, do kina, czy wspólnych spacerów z czworonogami. Użytkownicy umawiają się na spotkania indywidualne lub wyjścia w większej ekipie. W serwisie działają setki grup, począwszy od pasjonatów konkretnych aktywności (np. grupa umawiająca się do kina), poprzez Kluby Mam z 26 miast z całej Polski (gdzie mamy znajdujące się na urlopach macierzyńskich czy wychowawczych umawiają się na wspólne spacery i zabawy z dziećmi), a kończąc na grupach stricte towarzyskich (np. “Zbieramy grupę do wspólnych wycieczek”, działającą w ponad 30 miastach w Polsce).

Na-kawe.net zrzesza także miłośników podróży, zwłaszcza tych organizowanych na własną rękę. Pozwala na wymianę doświadczeń, poszukiwanie nowych inspiracji i daje możliwość umawiania się na wspólne wycieczki – te bliskie, jak i te dalekie. Jest więc miejscem, w którym możecie rozpocząć planowanie nadchodzących wakacji czy letnich weekendów i otrzymać praktyczne wskazówki od osób, które podobny wyjazd mają już za sobą.

Naszym zdaniem warto tam zajrzeć, by poznać nowe osoby, umówić się z nimi i wspólnie rozwijać swoje pasje. A każdy pomysł, który skłoni ludzi do oderwania się od komputera czy telewizora i aktywności na świeżym powietrzu jest dziś na wagę złota.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *