Kobiety chwytają za rakiety…

„MADAME – magazyn dla ambitnych kobiet” przez ponad pół roku organizował cykl spotkań pań ze świata biznesu z całej Polski pod hasłem „Kobiety chwytają za rakiety”. Nie były to zwykłe spotkania przy kawie, jakich możemy znaleźć wiele. Organizatorzy chcieli przełamać typowo networkingową konwencję pokazując, że gra w tenisa może być ciekawym pomysłem na tworzenie nowych relacji biznesowych.

Madame Kobiety chwytają za rakiety 1

Od października, raz w miesiącu w sobotnie przedpołudnie, zapraszane przez Magdalenę Zdrenkę-Ciałkowską, redaktor naczelną Magazynu MADAME, energiczne bizneswoman z różnych zakątków Polski przyjeżdżały do Centrum Tenisowego Arena w Poznaniu, by pod okiem trenerów uczyć się i doskonalić grę w tenisa. W sportowej rywalizacji panie lepiej poznawały się nawzajem i nawiązywały nie tylko biznesowe przyjaźnie, ale przede wszystkim zdobywały nowe umiejętności, testowały smak sportowego fair play i świetnie się bawiły!

Madame Kobiety chwytają za rakiety 2

Za kadrę trenerską odpowiadał Jakub Puchalski, dyrektor sportowy „Katowice Open”, profesjonalnego kobiecego turnieju tenisowego rangi WTA International Series. Panie po zajęciach sportowych, przy lampce szampana i lunchu, miały również okazję porozmawiać i wymienić się doświadczeniami i kontaktami, które mogą zaowocować w przyszłości. W każdym takim spotkaniu uczestniczył również Gość Specjalny – od wokalistek po przedstawicieli świata sportu (m.in. Kasia Wilk, Magda Linette, Agnieszka Rylik).

Madame Kobiety chwytają za rakiety 3

Jednym z partnerów wydarzenia „Kobiety chwytają za rakiety” był portal Concept Travel – więcej niż nocleg (należący do firmy Slow Poland). „Dzisiejsze kobiety biznesu swój wolny czas chcą spędzać aktywnie i zdrowo, szukają miejsc wyróżniających się swoją ofertą i dających gwarancję ciekawego, niesztampowego wypoczynku oraz totalnego oderwania się od dnia codziennego.” – mówią pomysłodawczynie i właścicielki portalu Dorota Nowacka i Karolina Drabkowska. Stąd podczas jednego ze spotkań w Centrum Tenisowym Arena w Poznaniu opowiadały o idei wypoczynku w duchu slow, jak również zaprezentowały swój sztandarowy projekt hotelowy – portal Concept Travel – promujący wyjątkowe i klimatyczne miejsca na wypoczynek w Polsce: „Poprzez prezentację wyselekcjonowanych przez nas pensjonatów, hoteli, domów wakacyjnych i ich oferty, mogłyśmy podpowiedzieć, gdzie i jak można spędzić wolne dni w atrakcyjny sposób”.

Madame Kobiety chwytają za rakiety 4

16 kwietnia 2016 pierwsza edycja projektu „Kobiety chwytają za rakiety” miała swój wielki finał. Wielki finał to nie tylko spotkanie wszystkich uczestniczek, Gości Specjalnych i zaproszonych mediów, ale także nagrody. Fundatorami fantastycznych nagród dla finalistek turnieju – weekendów marzeń – były trzy obiekty z listy www.conceptravel.pl: Gościniec Pod Zielonym Jajem z Dolnego Śląska, SIRVIS Apartamenty z Suwalszczyzny oraz Arrivia Bed & Breakfast z Łodzi. Zwyciężczyniom gratulujemy, a Państwu przybliżamy Sponsorów tych wyjątkowych nagród:

 

Gościniec Pod Zielonym Jajem

Gościniec pod Zielonym Jajem kolaż To miejsce dla osób pragnących odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i to w prawdziwie ekologicznym gospodarstwie. Dwustuletni dom szachulcowy ma wszystkie wnętrza wykończone naturalnymi materiałami, które nadają mu niezwykle przytulny, ciepły charakter wiejskiego hotelu butikowego. Wystrój jest rustykalny, nawiązujący klimatem do zamożnej, wielkiej chaty, a każdy z 12 pokoi jest inny. Wypoczynek tutaj to jak podróż w czasie… Czytaj więcej…

 

SIRVIS Apartamenty

Sirvis kolaż To nowoczesny, lecz idealnie wkomponowujący się w otoczenie, klimatyczny pensjonat oferujący komfortowy i aktywny wypoczynek. Ukrył się w magicznych krajobrazach Suwalszczyzny, nad brzegiem jeziora Serwy i w sąsiedztwie Puszczy Augustowskiej. Dziewicza przyroda tak zawładnęła sercami Właścicieli, że stworzyli tu swój „dom otwarty” dla przyjaciół. W jego budowę włożyli sporo serca i wykreowali miejsce jedyne w swoim rodzaju… Czytaj więcej…

 

Arrivia Bed & Breakfast

arrivia dla madameTo kameralne, ciche i przestronne mieszkanie w XIX wiecznej kamienicy w centrum Łodzi, parę kroków od Filharmonii Łódzkiej i ul. Piotrkowskiej. Kilka lat temu przeistoczyło się w jedyne w swoim rodzaju Bed & Breakfast składające się z czterech pokoi i dużej świetnie wyposażonej kuchni. To tutaj domownicy i goście spotykają się codziennie rano przy wspólnym stole na pysznym śniadaniu i tutaj też toczą długie rozmowy przy kawie i herbacie… Czytaj więcej…

 

Zdjęcia z Turnieju “Kobiety chwytają za rakiety” – Marcin Kubiak (współpraca z Magazyn MADAME)

Turniej Tenisowy Kobiety chwytają za rakiety Madame Concept Travel (15)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *