Ferie wolne od smogu

Czy to możliwe? Chcesz odetchnąć świeżym powietrzem z dala od smogu, ale nie wiesz gdzie się wybrać? Przyjedź na Suwalszczyznę do klimatycznych Apartamentów SIRVIS nad jeziorem Serwy. To rewelacyjne miejsce na zimowy weekend, a także na dłuższy pobyt w czasie ferii. Przekonasz się tutaj, że góry to nie jedyna zimowa atrakcja, a zima na Suwalszczyźnie to prawdziwa bajka.

SIRVIS Apartamenty to wymarzone miejsce do wypoczynku dla tych, którzy tęsknią za bliskim kontaktem z naturą. Goście znajdą tu strefę ciszy wśród dziewiczej przyrody Suwalszczyzny oraz magiczne krajobrazy na wyciągnięcie ręki. A na miejscu – wygodne przestronne apartamenty i pokoje, błogi odpoczynek przy rozgrzanym kominku i wyśmienita kuchnia. Gospodarze specjalizują się w tradycyjnej kuchni polskiej i potrawach z pogranicza – zimą zapraszają na degustację smakołyków kresowych oraz wieczór przy ognisku z pyszną gulaszową gotowaną na ogniu.

Lista zimowych atrakcji jest także całkiem okazała – trasy na narty biegowe, przebieżki i spacery w zimowej scenerii tuż obok, górka saneczkowa i stok w pobliżu Szelmentu na zjazdy dla początkujących i zrelaksowanych narciarzy, lodowisko z bramkami i zabawą w hokejowe rozgrywki, gorące kąpiele w „ruskiej bani” i śnieżne chłodzenie. A jak pogoda nie dopisze lub po prostu będziecie chcieli posiedzieć w domu, gospodarze zapraszają na turnieje foosballowe i darta, rozgrywki na konsoli PS4, treningi na salce fitness, saunowanie z gadżetami (witki, kremy, sól, aromaterapia), a wieczorem na dobre kino na dużym ekranie.

SPRAWDŹ OFERTĘ ZIMOWĄ W SIRWIS APARTAMENTY – 4 atrakcyjne opcje do wyboru !!!!

Edyta i Wojciech Masalscy, właściciele i przebywający na miejscu gospodarze, stworzyli w SIRVIS Apartamentach prawdziwy „dom otwarty” na przyjaciół – każdy, kto tu przyjedzie czuje się u nich wyśmienicie. Miejsca jest dość – komfortowo wypoczną tu nie tylko pary, ale też rodziny z dziećmi bądź grupa przyjaciół, gdyż część pokoi można łączyć w apartamenty z aneksami kuchennymi, a każdy pokój wyposażony jest w telewizor LED oraz łazienkę z prysznicem.

SIRVIS Apartamenty to również doskonała baza wypadowa do Wigierskiego Parku Narodowego lub Biebrzańskiego Parku Narodowego.

POZNAJ BLIŻEJ SIRVIS APARTAMENTY I ICH GOSPODARZY >>>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *