Beerweekend Festival 02 w Krakowie

Ile gatunków piw mamy w Polsce? Chyba nikt tego nie policzył i nie policzy, ponieważ na rynku wciąż pojawiają się nowe marki – małe browary rzemieślnicze. I zyskują coraz większą rzeszę zwolenników. Z myślą o nich w ostatni weekend września na terenie krakowskiej Fabryki odbędzie się Beerweek Festival 02, czyli Święto Piw Rzemieślniczych.

Beerweek Festival 02 to druga edycja przeglądu sceny piwa rzemieślniczego w Polsce. Olbrzymi sukces pierwszej edycji, zmotywował organizatorów do przygotowania następnego wydarzenia.

Już 25 września rozpocznie się trzydniowe święto piwa rzemieślniczego, a fanom dobrego piwa zostanie udostępnione ponad 3000 m2 terenu festiwalu. Komfortowe warunki sprzyjają konsumpcji, a będzie co kosztować. Więcej niż 200 różnych piw z ponad 30 browarów poleje się z co najmniej 100 kranów.

20 Wystawców z przyjemnością udzieli informacji o każdym produkcie swojego asortymentu, a pogłębienie umożliwią wykłady towarzyszące imprezie. Siły na przyswajanie wiedzy może zapewnić jedzenie, które dostarczy 8 najlepszych foodtrucków.

Beerweek Festival 02 czerpie z najlepszych tradycji pierwszej edycji, którymi było festiwalowe piwo uwarzone specjalnie na tę okazję i wyjątkowe szkło pozwalające ujawnić wszystkie aromaty szlachetnego trunku.

Poniżej publikujemy garść praktycznych informacji dla tych, którzy chcieliby odwiedzić Fabrykę i skosztować piw rzemieślniczych…

Beerweek festival infografika 

Na Beerweek Festival 02 organizatorzy zapraszają:

 

25 września, 16:00-01:00

26 września, 12:00-01:00

27 września, 12:00-20:00

 

Jednorazowy wstęp na festiwal: 5 zł

 

Lista wystawców i browarów:

– Multi Qlti z ofertą browarów Piwoteka, Brodacz, Bazyliszek,Beer Bros, Bednary

– Strefa Piwa z ofertą browarów Piwne Podziemie i Podgórz

– BroKreacja

– Beer City

– Trzech Kumpli – Browar Lotny

– Tap House & Pracownia Piwa

– Viva La Pinta & Pinta

– Hurtownia Marbe

– Wrężel

– Dukla

– Profesja

– Tea Time

– Twigg

– Browar rzemieślniczy Jan Olbracht

– Ursa Maior

– Perun

– Nepomucen

– Kingpin

– Browar Stu Mostów

– Doctor Brew

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *