Art & Fashion Festival

Już w sobotę 3 października w Domu Handlowym Mysia 3 w Warszawie odbędzie się Art & Fashion Festival selektywna impreza modowo-kulturalna, jak nazywają to wydarzenie jego pomysłodawczynie i organizatorki Olga, Kasia i Edyta z Damosfery.

Jako Damosfera organizują wyjątkowe spotkania dla kobiet będące przestrzenią dla nowych znajomości, rozwijania pasji i wzajemnego motywowania do działania, poszukiwania nowych pomysłów i wzajemnego wspierania się.

„Art & Fashion Festival, podobnie jak wszystkie nasze dotychczasowe imprezy, to wyjątkowe wydarzenie łączące z powodzeniem modę, kulturę, sztukę i styl, dające niepowtarzalną możliwość spędzenia czasu z daleka od centrów handlowych i nieprzychylnych, dużych sal wystawienniczych.” – mówią Kasia, Olga i Edyta. Do współpracy zaprosiły jedynie ekskluzywne marki modowe, projektantów niepowtarzalnej biżuterii, uznane marki kosmetyczne oraz artystów.

Prestiżowe i eleganckie wnętrza Domu Handlowego Mysia 3 zlokalizowanego w samym centrum miasta, zapewniają idealną przestrzeń dla zapoznania się z najnowszymi trendami w modzie i jesienno-zimowymi kolekcjami ubrań, biżuterii i akcesoriów. Są także doskonałym miejscem dla poznania prac współpracujących z Damosferą artystów.

„Jak zawsze z dużą starannością zadbamy o wystrój wnętrza, a także o komfort naszych gości, którzy skorzystać będą mogli z asortymentu kawiarni Deli oraz poczęstunków i degustacji przygotowanych przez naszych partnerów, zaś stoiska zlokalizowane będą w łatwo dostępnych, następujących strefach: Business, Casual, Accessories, Beauty oraz Art.”

warszawski dzien kapeluszaGoście wydarzenia będą również mieli możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju prelekcjach, pokazach oraz wydarzeniach kulturalnych. Damosfera, we współpracy z partnerami oraz sponsorami przygotowała wiele atrakcji i niespodzianek. Jedną z nich będzie I Warszawski Dzień Kapelusza!

„Zapraszamy wszystkie Damy do założenia tych fantastycznych nakryć głowy, mniejszych i większych, i odwiedzenia nas na Mysiej 3.” – zachęcają Edyta, Kasia i Olga same już od jakiegoś czasu prezentując się w tych niedocenianych przez kobiety nakryciach głowy przy różnych okazjach – „Noszenie kapeluszy jest trendy!”

Dlatego warto podkreślić, że I Warszawski Dzień Kapelusza to niecodzienne wydarzenie dla pasjonatek mody i miłośniczek kapeluszy! To pierwsza i jedyna w Polsce impreza promująca szyk i wytworność minionych kanonów mody. Wyciągnijmy więc z szafy głęboko schowane kapelusze, fascynatory, bądź inne piękne nakrycia głowy, odkurzmy je i wybierzmy się na ten wyjątkowy „wybieg”. Panie, które jeszcze kapelusza nie mają, będą mogły w ramach Art. & Fashion Festival przymierzyć nie jeden i pod okiem fachowców dobrać dla siebie najlepszy. Odwagi, Drogie Panie, odwagi!

W ramach I Warszawskiego Dnia Kapelusza odbędzie się także KONKURS na Najpiękniejszy Kapelusz oraz Foto-Konkurs na Najpiękniejszą Stylizację w Kapeluszu. Jury konkursowe, któremu przewodniczyć będzie Pani Anna Maria Anders, Córka Gen. Władysława Andersa, wybierze zdobywcę nagrody głównej oraz nagród dodatkowych.

Szczegółowy harmonogram Art & Fashion Festival oraz Konkursu na Najpiękniejszy Kapelusz.

Życzymy wspaniałej zabawy…


Polecamy wyjątkowe miejsca na wypoczynek dla Dam:

zmeczeniu


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *